top of page

Usługi

W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt!

Online Shopping

Zakupy hurtowe

zakup towar w stanie magazyn

Nie potrzebny czekać na dostawy z Chin, mamy towar które może ci potrzebuje na już. Zapewniamy najlepsze ceny i najwyższą jakość obsługi klienta na rynku. Chcemy, aby wszyscy nasi klienci mogli skorzystać z profesjonalnej współpracy z firmą CT-Import.

426922678512910475.jpg

Import z Chin

zamówić towar z Chin

Już w 10 dni Twoje zamówienie dotrze do Polski z Chin. Mamy profesjonalny zespół, który szuka dla Ciebie najlepszej ceny w całych Chinach. U nas każdego tygodnia z Chin do Europy wyjeżdżają 2-3 kontenery. Metody logistyczne, które możesz wybór to: samolot, pociąg i statek.

Delivery-Hands-Holding-boxes

Dropshipping

Dla Ciebie

Model logistyczny wykorzystywany w sprzedaży przez internet polegający na przeniesieniu procesu wysyłki towaru na dostawcę. Rola sklepu internetowego w tym modelu logistycznym sprowadza się do zbierania zamówień i przesyłania ich do dostawcy, który realizuje wysyłkę towaru do klienta. Podobnie jak w przypadku całego handlu detalicznego, sprzedawca osiąga zysk z różnicy pomiędzy ceną hurtową a detaliczną.

customer service

Obsługa telefoniczna

Wysoki poziom usług

Oto jedna z naszych najpopularniejszych usług. Klienci doceniają ją z uwagi na wysoki poziom jej świadczenia. Dzięki tej usłudze gwarantujemy, że wszystkie szczegóły Twojego projektu realizowane są terminowo i bezproblemowo. Współpracując z firmą CT-Import będziesz w dobrych rękach.

Zapraszamy do kontaktu jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszych usługach.

Usługi: Usługi
bottom of page