top of page

Import z Chin

zamówić towar z Chin

Już w 10 dni Twoje zamówienie dotrze do Polski z Chin. Mamy profesjonalny zespół, który szuka dla Ciebie najlepszej ceny w całych Chinach. U nas każdego tygodnia z Chin do Europy wyjeżdżają 2-3 kontenery. Metody logistyczne, które możesz wybór to: samolot, pociąg i statek.

Oferujemy kompleksową pomoc w imporcie z Chin, specjalizujemy się w imporcie z Portalu 1688.com najtańszej platformy B2B na świecie.

Jako pierwsza firma w Polsce oferujemy pełną usługę importu łącznie z odprawą celną oraz wprowadzeniem produktów na polski rynek. Na wszystkie zamówienia wystawiamy polskie faktury Vat.
Nie musisz się znać na imporcie, nie potrzebujesz numeru Eori, wszystko zrobimy za Ciebie.
Konsolidację oraz kontrolę zamówienia przeprowadzamy w naszym magazynie w Chinach (Guangzhou lub Yiwu lub Shenzhen), następnie po odprawie celnej zamówienia trafiają do naszego magazynu w Polsce (Warszawa) skąd wszystko trafia już bezpośredni do naszych klientów.

426922678512910475.jpg
Import z Chin: Service

JAK ZACZĄĆ IMPORT TOWARÓW Z CHIN?

Chcesz zacząć importować produkty z Chin i zarabiać na tym ale nie wiesz jak się za to zabrać?
Importujesz już produkty z Chin ale chciałbyś przyspieszyć oraz uprościć cały proces?

-Nie wiesz w co zainwestować przy pierwszym imporcie z Chin? 

Napisz lub zadzwoń do nas, podpowiemy Ci na których produktach można zarobić, a od których trzymać się z daleka. Pomożemy Ci uniknąć nieudanych inwestycji.

-Chcesz zamówić produkty od różnych dostawców a przy tym zaoszczędzić czas i pieniądze? 

Dla nas to żaden problem, zamówimy dla Ciebie towary od różnych dostawców z różnych regionów Chin do naszego magazynu w Chinach następnie przepakujemy i wyślemy do Ciebie w jednej przesyłce. Z nami import z Chin będzie łatwiejszy.

-Nie znasz się na formalnościach związanych z odprawą celną? Nie wiesz jakie pozwolenia, certyfikaty, oznaczenia są wymagane dla twoich produktów? 

Nic prostszego, powierz wszystko nam, sprowadzimy dla Ciebie towar na naszą firmę, zajmiemy się wszystkim łącznie z odprawą celną. Płatności dokonujesz na konto naszej polskiej firmy w złotówkach. Na każde zamówienie wystawiamy Ci polską fakturę VAT. Dokładnie tak jakbyś kupował towar od polskiego dostawcy ale w cenach dostępnych tylko dla bezpośrednich importerów. Wiele razy słyszeliśmy o sytuacjach, kiedy importer nie zadbał o niezbędne certyfikaty, pozwolenia, oznaczenia na produktach czy opakowaniu, a zamówienie zostało zatrzymane na urzędzie celnym. Wiąże się to z opóźnieniami lub utratą towaru. Przy współpracy z Nami, nie musisz się o to martwić, to My zajmujemy się odprawą celną. My sprawdzimy za Ciebie jakie certyfikaty, pozwolenia, oznaczenia itp są wymagane dla twojego towaru oraz przygotujemy go do odprawy. Zaoszczędzony czas będziesz mógł przeznaczyć na inne procesy biznesowe. Postaw na kompleksową obsługę importu z Chin.

JAK TO DZIAŁA?

1) WYSZUKANIE PRODUKTÓW

Wyślij nam produkty którymi jesteś zainteresowany a znajdziemy dla Ciebie najlepsze oferty. Z nami nie przepłacisz za towar. Dajemy gwarancję najniższej ceny, nie pobieramy prowizji od wyszukiwania produktów. Przy imporcie z Chin za naszym pośrednictwem, płacisz tylko za zrealizowane zamówienia. Po otrzymaniu od nas cen produktów sam zdecydujesz czy będziemy realizować zamówienie.

Przed finalnym zamówieniem możemy wysłać sample bezpośrednio na twój adres w Polsce lub zamówić je do naszego magazynu w Chinach i przesłać Ci filmy, zdjęcia lub sprawdzić je wedle Twoich wytycznych. Wszystko po to abyś był w 100% pewien że zamawiasz właściwy towar.

2) KONTROLA ZAMÓWIENIA

Po złożeniu zamówienia, zamawiamy produkty od Chińskich dostawców, bezpośrednio do naszego magazynu w Chinach. Aby jeszcze przed wysyłką do Polski sprawdzić zgodność produktów z zamówieniem. Z doświadczenia wiemy, że nieuczciwi dostawcy na chińskim rynku nie są rzadkością. Dlatego każdego dostawcę weryfikujemy indywidualnie oraz podpisujemy z nim kontrakt. Wszystko po to aby mieć stu procentową kontrolę nad przebiegiem importu twoich towarów z Chin. Domyślnie sprawdzamy zgodność ilościową oraz ze zdjęciami w ofercie. Jeżeli mamy dla Ciebie sprawdzić zgodność innych parametrów poinformuj nas o tym.

3) KONSOLIDACJA ZAMÓWIENIA

Po kontroli produktów, przepakowujemy cały towar. Towar zamówiony od różnych dostawców z różnych regionów Chin pakujemy w jedną przesyłkę tak aby waga wolumetryczna była jak najniższa, dzięki czemu koszty przesyłki są niższe a Twoje marże rosną.

4) ODPRAWA CELNA

Nie musisz martwić się o odprawę celną, zrobimy wszystko za ciebie. To my załatwiamy niezbędne do importu dokumenty, certyfikaty oraz pozwolenia. Towar importujemy na naszą polską firmę i to my wprowadzamy go dla Ciebie do obrotu w Polsce, następnie przekazujemy go Tobie na podstawie polskiej faktury Vat. Niedopilnowanie wszystkich formalności celnych może skutkować nawet cofnięciem towaru do Chin lub jego zniszczeniem, nie musisz się już o to martwić. My zrobimy wszystko za Ciebie.

5) PŁATNOŚĆ ZA ZAMÓWIENIE

Na chińskim rynku jest cała masa nieuczciwych firm. Bezpośredni przelew pieniędzy do Chin zawsze będzie wiązał się z ryzykiem. Współpracując z nami, płatności dokonujesz na nasze polskie konto w złotówkach a na każde zamówienie wystawiamy polską fakturę vat. Unikasz ryzyka utraty pieniędzy oraz minimalizujesz formalności związane z przelewem w walutowym.

6) WYSTAWIAMY FAKTURĘ VAT NA KAŻDE ZAMÓWIENIE

Na zamówione produkty wystawimy Ci polską fakturę Vat, dokładnie tak jakbyś zamawiał produkt z polskiej hurtowni. Sprawia to że import z Chin jest jeszcze prostszy.

7) DOSTAWA ZAMÓWIENIA

Wszystkie zamówienia dostarczamy na podany przez Ciebie adres. Nie ma potrzeby odbioru zamówień z portu czy terminali kolejowych. Całość dostarczamy na Twój adres w Polsce.

bottom of page